Leasing samochodów

Leasing samochodowy oferowany jest na zakup samochodu osobowego i dostawczego, auta ciężarowego, ciągniki siodłowe i naczepy, autokary i autobusy, pojazdy specjalne i specjalistyczne.

Na samochody, auta i Tiry nowe i używane (salonowe, poleasingowe, sprzedawane w komisie lub przez firmę użytkującą) sprzedawane na pełną fakturę VAT (cena netto + 23 %) oferowany jest leasing operacyjny lub finansowy (kapitałowy).

Leasing finansowy VAT marża przewidziany jest do sfinansowania zakupu samochodu osobowego, dostawczego używanego, sprzedawanego przez komis na fakturę VAT marże lub od osoby prywatnej na umowę kupna i sprzedaży.

Pożyczka leasingowa oferowana prze niektóre fundusze leasingowe jest odpowiedzią na kredyt samochodowy oferowany prze banki. pożyczką leasingową możemy sfinansować samochody osobowe i dostawcze, transport ciężki, maszyny rolnicze, leśne i produkcyjne, urządzenia i wyposażenie biur, sklepów, gabinetów i magazynów. 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty przygotowanej wspólnie z kilkunastoma funduszami leasingowymi w procedurze uproszczonej od 0% wpłaty własnej w leasingu na oświadczenie o dochodzie lub leasing na dowód osobisty bez zaświadczeń z ZUS i US.

Leasing samochodu osobowego i dostawczego

Leasing na auto ciężarowe i specjalistyczne

Leasing ciągników siodłowych i naczep

Leasing autokaru i autobusu

Leasing na samochód bez wykupu i wynajem długoterminowy

Klienci z mniej pozytywna opinią w bazie BIK znajdą u nas ofertę leasingu od 5-10% wkładu własnego.

15 000 PLN netto – minimalna wartość pojazdu przewidziana do leasingu.

Zadzwoń – zapytaj – to nic nie kosztuje.