Samochody poleasingowe i maszyny powindykacyjne

Strona zawiera zbiór linków na których znajdą Państwo informacje o samochodach poleasingowych, autach pokontraktowych i poflotowych, jak również o maszynach i urządzeniach powindykacyjnych. W ofertach można też znaleźć wszelkiego rodzaju wyposażenie: biur, sklepów, warsztatów samochodowych, magazynów, gabinetów kosmetycznych i lekarskich, urządzenia RTV, AGD, sprzęt fotograficzny, komputery, laptopy i smartfony.

Linki do stron funduszy leasingowych, banków i firm z wynajmem długoterminowym. Aukcje, licytacje, przetargi i sprzedaż z wolnej ręki samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, ciągników siodłowych i naczep, autobusów i autokarów, pojazdów specjalistycznych, maszyn produkcyjnych i przemysłowych, budowlanych, rolniczych, poligraficznych, wózkach widłowych i pozostałych urządzeniach i maszynach.

Proszę kliknąć na wybraną nazwę funduszu leasingowej, a ich strona otworzy się w nowej zakładce.

Stron z linkami funduszy leasingowych, banków i firm CFM oferujących tylko samochody powindykacyjne, poleasingowe i poflotowe:

Linki do stron z maszynami i samochodami poleasingowymi i powindykacyjnymi.

Linki do stron z cesją leasingu (przejęcie leasingu):

Zainteresowanych finansowaniem w postaci leasingu wybranego samochodu, maszyn, urządzenia poleasingowego zapraszamy do kontaktu.