Wynajem długoterminowy auta

Oferta wynajmu długoterminowego z wysokim wykupem i ustalonym limitem kilometrów skierowana jest do dużych, średnich i małych firm. Wynajem z wysokim wykupem daje możliwość wymiany samochodu co kilka lat na nowy, nie martwiąc się utratą wartości pojazdu która bardzo szybko maleje po 2,3 lub 4 latach jego użytkowania. Wynająć można jeden, kilka lub całą flotę samochodów korzystają z wynegocjowanych rabatów flotowych sięgających do 21% wartości samochodu ( uzależnione od maki i modelu).

Wykup końcowy do 70% wartości pojazdu (z opcją wykup lub bez wykupu) – płacisz stałe niskie raty, spłacasz jedynie rzeczywistą utratę wartości auta, a nie jego całą wartość (100%) jak w tradycyjnym leasingu lub kredycie samochodowym. Po ustalonym okresie wynajmu klient zwraca pojazd, przenosząc jednocześnie ryzyko utraty wartości pojazdu na finansującego przy sprzedaży na rynku wtórnym.

Wysokość wykupu końcowego samochodu – uzależniony od marki, modelu, wyposażenia pojazdu i ustalonego rocznego limitu kilometrów (do 200 000 km na cały okres wynajmu)

• 0% opłaty wstępnej – zależna od oceny scoringowej klienta.

Rata wynajmu zawiera również:

• ubezpieczenie samochodu

• kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

• zakup, sezonową wymianę i przechowywanie opon

• auto zastępcze i koordynację szkód komunikacyjnych

Zadzwoń – zapytaj – to nic nie kosztuje.